Eero Aarnio, "Captain´s chair", fåtöljer, 1 par

Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,
Eero Aarnio,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

EERO AARNIO, "Captain´s chair", fåtöljer, 1 par, Asko, Finland 1960-70-tal, kromad snurrbar fot, sits klädd i röd textil, höjd 83, sitthöjd 43 cm, smärre slitage

42

2019-04-10