Eero Aarnio, barnmöbel, Asko, Finland

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

EERO AARNIO, barnmöbel, 3 delar, Asko, Finland 1970-tal, omfattande två stolar och ett bord, vitlackerat trä, bordet höjd 48, 70 x 70, stolarna höjd 73, sitthöjd 42 cm, smärre slitage och repor

44

2019-04-10