Eddie Martinez, Untitled #2

Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2
Eddie Martinez, Untitled #2

Klubbat för:

260000 SEK

Utropspris

150 000-200 000 SEK

EDDIE MARTINEZ
USA, född 1977
Untitled #2
Monogramsignerad och daterad EM-08. Blandteknik på duk, 76 x 61 cm

PROVENIENS
Loyal, Stockholm
Privat samling, Malmö

56

2019-04-10