Clay Ketter, Trace painting

Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting
Clay Ketter, Trace painting

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-70 000 SEK

CLAY KETTER
född 1961
Trace painting
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 1996. Olja och spackel på pannå, 180 x 180 cm

PROVENIENS
Brändström+Stene, Stockholm

86

2019-04-10