Charlie White, Jonestown

Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown
Charlie White, Jonestown

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CHARLIE WHITE
USA, född 1972
Jonestown
Signerad och numrerad på baksidan Charlie White, 3/5. C-print, 96,5 x 101,5 cm
Utförd 2006

PROVENIENS
Brändström+Stene, Stockholm

89

2019-04-10