Carl Fredrik Reuterswärd, Non violence

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence
Monogramsignerad CFR och numrerad 24/150. Brons monterad på onyx, ca 18,5 x 28

52

2019-04-10