Barnfåtölj, Italien 1970-tal

Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal
Barnfåtölj, Italien 1970-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000-7 000 SEK

BARNFÅTÖLJ, Italien, 1970-tal, kläddd i brun mocka, höjd 52 cm, smärre slitage

15

2019-04-10