Augustus Nazzaro, Untitled (Quadrants)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

AUGUSTUS NAZZARO
USA, född 1984
Untitled (Quadrants)
Signerad och daterad på baksidan 2012. Akryl på pannå, 35 x 28 cm

PROVENIENS
Halsey McKay Gallery, New York
Privat samling, Malmö

127

2019-04-10