Antonio Citterio, Quadrante", skåp, B&B Italia

Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante
Antonio Citterio, Quadrante

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ANTONIO CITTERIO, "Quadrante", skåp, B&B Italia, formgiven 1981, stativ i stål samt vitmålat trä, skjutdörrar och hyllor i glas, höjd 126, 270 x 46 cm, repor och slitage

31

2019-04-10