Guldtackor från Rhenguldet

Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet
Guldtackor från Rhenguldet

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

2 000-3 000 SEK

"Guldet" från operan Rhenguldet (premiär 2005).
Scenografi av Bente Lykke Möller och regi Staffan Valdemar Holm. Signerade av Nina Stemme vid utdelningen av the Birgit Nilsson Prize den 11 oktober 2018.

PROVENIENS: Kungliga Operan, Stockholm

Intäkterna går oavkortat till Kungliga Operans barn- och ungdomsverksamhet

29

2018-10-24