Ulf Rollof, Syndafloden

Ulf Rollof, Syndafloden
Ulf Rollof, Syndafloden
Ulf Rollof, Syndafloden
Ulf Rollof, Syndafloden

Klubbat för:

44000 SEK

40 000-60 000 SEK

ULF ROLLOF
född 1961
Syndafloden
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas med 9 mm revolverskott, 82 x 57 cm

PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm

4087

2017-12-14