Klubbat för:
44000 SEK
40 000-60 000 SEK
ULF ROLLOF
född 1961
Syndafloden
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas med 9 mm revolverskott, 82 x 57 cm
PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm
4087
2017-12-14