Ulf Rollof, RGB/ Brons, silver, svart

Klubbat för:

110000 SEK

100 000-125 000 SEK

ULF ROLLOF
född 1961
RGB/ Brons, silver, svart
Signerad och daterad Ulf Rollof 2011. Triptyk. Floatglas och 9 mm revolverskott, vardera 99 x 69 cm.

PROVENIENS
Brändström Stockholm

UTSTÄLLD
Moment, Moderna Museet, Stockholm, 8.11 2011 - 12.2 2012

4056

2017-12-14