Torsten Andersson, Tygstaty

Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty
Torsten Andersson, Tygstaty

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Tygstaty
Signerad på baksidan Torsten Andersson. Olja på duk, dubblerad, 66 x 60 cm.

4046

2017-12-14