Torsten Andersson, Pernilla

Torsten Andersson, Pernilla
Torsten Andersson, Pernilla
Torsten Andersson, Pernilla
Torsten Andersson, Pernilla
Torsten Andersson, Pernilla
Torsten Andersson, Pernilla

Klubbat för:

100000 SEK

70 000-80 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Pernilla
Signerad Torsten Andersson. Olja på duk, 203 x 198 cm.

4074

2017-12-14