Torsten Andersson, Buren

Torsten Andersson, Buren
Torsten Andersson, Buren
Torsten Andersson, Buren
Torsten Andersson, Buren
Torsten Andersson, Buren
Torsten Andersson, Buren

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Buren
Signerad och daterad Torsten 1963. Olja på duk, 21 x 21 cm.

4080

2017-12-14