Tim Rollins & KOS, Untitled

Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled
Tim Rollins & KOS, Untitled

Klubbat för:

12000 SEK

Schätzwert

15 000-20 000 SEK

Beschreibung

TIM ROLLINS & K.O.S. (Kids of Survival)
USA, född 1955
Untitled
Signerade och daterade TR + KOS 88. Triptyk. Metallicfärg på boksidor ur Franz Kafkas "America", vardera 20 x 13 cm
(3)

4125

2017-12-14