Klubbat för:
12000 SEK
Schätzwert
15 000-20 000 SEK
Beschreibung
TIM ROLLINS & K.O.S. (Kids of Survival)
USA, född 1955
Untitled
Signerade och daterade TR + KOS 88. Triptyk. Metallicfärg på boksidor ur Franz Kafkas "America", vardera 20 x 13 cm
(3)
4125
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner