Spencer Finch, Waiting behind Mary Kay

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SPENCER FINCH
USA, född 1962
Waiting behind Mary Kay at the Mc Donald´s Drive-thru
Daterad 1997. Gouache på papper, 38 x 56 cm.

PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm

4071

2017-12-14