Roger Andersson, Blykeps

Roger Andersson, Blykeps
Roger Andersson, Blykeps
Roger Andersson, Blykeps
Roger Andersson, Blykeps

Klubbat för:

6500 SEK

Schätzwert

10 000-12 000 SEK

Beschreibung

ROGER ANDERSSON
född 1966
Blykeps
Signerad och numrerad RA VIII. Utförd 1996. Avgjutning i bly, 12 x 17 cm.

PROVENIENS
Braändström+Stene, Stockholm

4062

2017-12-14