Klubbat för:
6500 SEK
Schätzwert
10 000-12 000 SEK
Beschreibung
ROGER ANDERSSON
född 1966
Blykeps
Signerad och numrerad RA VIII. Utförd 1996. Avgjutning i bly, 12 x 17 cm.
PROVENIENS
Braändström+Stene, Stockholm
4062
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner