Richard Artschwager, Fractal

Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal
Richard Artschwager, Fractal

Klubbat för:

24000 SEK

Arviointi

30 000-40 000 SEK

Kuvaus

RICHARD ARTSCHWAGER
USA 1923-2013
Fractal
Signerad, daterad och numrerad Richard Artschwager 1987, 18/25. Formica-laminat på trä, ca 43 x 15 cm.

PROVENIENS
Brooke Alexander Gallery, New York
Anders Tornberg Gallery, Lund

4090

Päivämäärä:

2017-12-14