Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

32000 SEK

35 000-40 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Björkstammar
Signerad och daterad PvS -74. Olja på duk, 46 x 41 cm.

4127

2017-12-14