Peter Frie, Landskap

Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

175 000-200 000 SEK

PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad och daterad på baksidan P Frie 2003. Olja på duk, 190 x 140 cm.

4096

2017-12-14