Patrik Andiné, Utan titel

Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel
Patrik Andiné, Utan titel

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PATRIK ANDINÉ
född 1968
Utan titel
Signerad och daterad P. Andiné -99. Olja på pannå, 37 x 57 cm

PROVENIENS
Galleri Wallner, Malmö

4050

2017-12-14