Olle Ängqvist, Befolkat III

Olle Ängqvist, Befolkat III
Olle Ängqvist, Befolkat III
Olle Ängqvist, Befolkat III
Olle Ängqvist, Befolkat III
Olle Ängqvist, Befolkat III
Olle Ängqvist, Befolkat III

Klubbat för:

20000 SEK

25 000-30 000 SEK

OLLE ÄNGQVIST
1922-2006
Befolkat III
Signerad och daterad på baksidan Olle Ängqvist -91. Olja på pannå, 122 x 98 cm

4114

2017-12-14