Max Book, Ranger

Max Book, Ranger
Max Book, Ranger
Max Book, Ranger
Max Book, Ranger

Klubbat för:

20000 SEK

40 000-50 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
Ranger
Signerad och daterad Max Book 1989. Akryl och olja på duk, 100 x 115 cm.

PROVENIENS
Galleri Engström, Stockholm

4107

2017-12-14