Klubbat för:
20000 SEK
40 000-50 000 SEK
MAX BOOK
född 1953
Ranger
Signerad och daterad Max Book 1989. Akryl och olja på duk, 100 x 115 cm.
PROVENIENS
Galleri Engström, Stockholm
4107
2017-12-14