Martin Wickström, And child

Martin Wickström, And child
Martin Wickström, And child
Martin Wickström, And child
Martin Wickström, And child

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MARTIN WICKSTRÖM
född 1957
And child
Signerad och daterad på baksidan Martin Wickström -91. Olja på masonit med 10 elektriska ljus, 180 x 150,5 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären

4101

2017-12-14