Martin Kippenberger, Olof Palme

Klubbat för:

40000 SEK

40 000-50 000 SEK

MARTIN KIPPENBERGER
Tyskland, 1953-1997
Olof Palme, ur Hotel Drawings
Signerad och daterad M.K. -89. Bläck och färgkrita på papper, 21 x 29,5 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
Privatsamling, Göteborg

4095

2017-12-14