Klubbat för:
34000 SEK
Schätzwert
20 000-25 000 SEK
Beschreibung
MARIE-LOUISE EKMAN
född 1944
Utan titel
Signerad och daterad M.L De Geer Bergenstråhle 1973. Olja på duk, 25 x 25 cm.
4040
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner