Marie-Louise Ekman, Utan titel

Klubbat för:

34000 SEK

Schätzwert

20 000-25 000 SEK

Beschreibung

MARIE-LOUISE EKMAN
född 1944
Utan titel
Signerad och daterad M.L De Geer Bergenstråhle 1973. Olja på duk, 25 x 25 cm.

4040

2017-12-14