Maria Miesenberger, Conversation

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

70 000-80 000 SEK

MARIA MIESENBERGER
född 1965
Conversation
Signerad och daterad Maria Miesenberger, 2007. Unik. Aluminium, höjd 39 cm.

4077

2017-12-14