Maria Friberg, Still lives 3

Maria Friberg, Still lives 3
Maria Friberg, Still lives 3
Maria Friberg, Still lives 3
Maria Friberg, Still lives 3

Klubbat för:

110000 SEK

80 000-100 000 SEK

MARIA FRIBERG
född 1966
Still lives 3
Signerad på baksidan Maria Friberg. Upplaga 3/25, utförd 2005/2012. C-print, laminat, trä, 48 x 70 cm.
Upplaga 25+5 AP.

PROVENIENS
Galleri Charlotte Lund, Stockholm

4159

2017-12-14