Ma Liuming, Untitled

Ma Liuming, Untitled
Ma Liuming, Untitled
Ma Liuming, Untitled
Ma Liuming, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MA LIUMING
Kina, född 1969
Untitled
Signerad och daterad på baksidan 1993. Olja på duk, 90 x 75 cm.

PROVENIENS
Chinese Contemporary, London

4103

2017-12-14