Lena Cronqvist, Säv och Nate

Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate
Lena Cronqvist, Säv och Nate

Klubbat för:

16000 SEK

20 000-25 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Säv och Nate
Signerad och daterad L Cronqvist 1982. Olja på duk, 63 x 73 cm.

UTSTÄLLD
Galerie Belle, Stockholm 1983, katalognr 242

4123

2017-12-14