Klubbat för:
16000 SEK
20 000-25 000 SEK
LENA CRONQVIST
född 1938
Säv och Nate
Signerad och daterad L Cronqvist 1982. Olja på duk, 63 x 73 cm.
UTSTÄLLD
Galerie Belle, Stockholm 1983, katalognr 242
4123
2017-12-14