Lars Lerin, Isle of Skye

Lars Lerin, Isle of Skye
Lars Lerin, Isle of Skye
Lars Lerin, Isle of Skye
Lars Lerin, Isle of Skye
Lars Lerin, Isle of Skye
Lars Lerin, Isle of Skye

Klubbat för:

120000 SEK

80 000-100 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Isle of Skye
Signerad och daterad Lars Lerin september 2002. Akvarell på papper, 75 x 105 cm.

4067

2017-12-14