Lars Lerin, Landskap

Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap
Lars Lerin, Landskap

Klubbat för:

170000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Landskap
Signerad och daterad Lars Lerin -97. Akvarell på papper, 151 x 101 cm.

4064

2017-12-14