Lars Lerin, Henningsvaer, Lofoten

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

LARS LERIN
född 1954
Henningsvaer, Lofoten
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 57,5 x 77 cm.

4121

2017-12-14