Lars Lerin, Henningsvaer, Lofoten
2017-12-14
4121
| Klubbat belopp | 130000 SEK |
| Utropspris | 80 000-100 000 SEK |
LARS LERIN
född 1954
Henningsvaer, Lofoten
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 57,5 x 77 cm.