Juliao Sarmento, Utan titel
2017-12-14
4113
| Klubbat belopp | 90000 SEK |
| Utropspris | 80 000-100 000 SEK |
JULIAO SARMENTO
Portugal, född 1948
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Juliao Sarmento -84. Gouache på papper, ca 138 x 97 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund