Klubbat för:
90000 SEK
Schätzwert
80 000-100 000 SEK
Beschreibung
JULIAO SARMENTO
Portugal, född 1948
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Juliao Sarmento -84. Gouache på papper, ca 138 x 97 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4113
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner