Juliao Sarmento, Caneiro

Juliao Sarmento, Caneiro
Juliao Sarmento, Caneiro
Juliao Sarmento, Caneiro
Juliao Sarmento, Caneiro

Klubbat för:

190000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

JULIAO SARMENTO
Portugal, född 1948
Caneiro
Signerad och daterad på baksidan Juliao Sarmento 26.3.86. Olja på papper, 140/150 x 267 cm.
Oramad.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

Visas på begäran

4108

2017-12-14