Joe Tilson, Liknon and grapes

Joe Tilson, Liknon and grapes
Joe Tilson, Liknon and grapes
Joe Tilson, Liknon and grapes
Joe Tilson, Liknon and grapes

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

JOE TILSON
Storbritannien, född 1928
Liknon and grapes
Signerad och daterad på baksidan Tilson 1985. Olja på pannå, 121 x 121 cm.

4075

2017-12-14