Jens Jensen, Pojken på muren

Jens Jensen, Pojken på muren
Jens Jensen, Pojken på muren
Jens Jensen, Pojken på muren
Jens Jensen, Pojken på muren

Klubbat för:

12000 SEK

15 000-18 000 SEK

JENS JENSEN
1946-2015
Pojken på muren
Stämpelsignerad och numrerad på baksidan 3/22. Gelatinsilverfotografi, 39 x 49 cm.
Edition 22+2 AP

4140

2017-12-14