Helena Blomqvist, Warm June
2017-12-14
4163
| Klubbat belopp | 40000 SEK |
| Utropspris | 50 000-60 000 SEK |
HELENA BLOMQVIST
född 1975
Warm June
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2011, 3/6. Pigment print, 88 x 109 cm.