Helena Blomqvist, Warm June

Helena Blomqvist, Warm June
Helena Blomqvist, Warm June
Helena Blomqvist, Warm June
Helena Blomqvist, Warm June
Helena Blomqvist, Warm June
Helena Blomqvist, Warm June

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

HELENA BLOMQVIST
född 1975
Warm June
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2011, 3/6. Pigment print, 88 x 109 cm.

4163

2017-12-14