Hans Hammarskiöld, Stolen

Hans Hammarskiöld, Stolen
Hans Hammarskiöld, Stolen
Hans Hammarskiöld, Stolen
Hans Hammarskiöld, Stolen

Klubbat för:

12000 SEK

15 000-18 000 SEK

HANS HAMMARSKIÖLD
1925-2012
Stolen, Galleri Blanche, Stockholm 1949
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 1949/1970, 26/100. Gelatinsilverfotografi, 40 x 30 cm.

4138

2017-12-14