Klubbat för:
12000 SEK
15 000-18 000 SEK
HANS HAMMARSKIÖLD
1925-2012
Stolen, Galleri Blanche, Stockholm 1949
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 1949/1970, 26/100. Gelatinsilverfotografi, 40 x 30 cm.
4138
2017-12-14