Hans Hammarskiöld, Agitator

Hans Hammarskiöld, Agitator
Hans Hammarskiöld, Agitator
Hans Hammarskiöld, Agitator
Hans Hammarskiöld, Agitator

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HANS HAMMARSKIÖLD
1925-2012
Agitator, London 1955
Signerad och daterad på baksidan Hans Hammarskiöld 1955/2008. Gelatinsilverfotografi, 40 x 30 cm.

4136

2017-12-14