Glenn Rubsamen, Somewhat Ill at Ease

Klubbat för:

12000 SEK

12 000-15 000 SEK

GLENN RUBSAMEN
USA, född 1957
Somewhat Ill at Ease
Signerad och daterad Glenn Rubsamen 2006. Olja på pannå, 50 x 50 cm.

PROVENIENS
Braändström+Stene, Stockholm

4094

2017-12-14