Klubbat för:
26000 SEK
12 000-15 000 SEK
GLENN RUBSAMEN
USA, född 1957
Crushingly True
Signerad och daterad Glenn Rubsamen, Morro bay 2006. Olja på pannå, 50 x 50 cm.
PROVENIENS
Braändström+Stene, Stockholm
4093
2017-12-14