Ernst Billgren, Salamandrar

Ernst Billgren, Salamandrar
Ernst Billgren, Salamandrar
Ernst Billgren, Salamandrar
Ernst Billgren, Salamandrar

Klubbat för:

70000 SEK

60 000-70 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Salamandrar
Monogramsignerad. Mosaik, 60 x 46 cm.

PROVENIENS
Bukowskis Moderna, våren 1997, katalognr 263

4084

2017-12-14