Klubbat för:
70000 SEK
60 000-70 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Salamandrar
Monogramsignerad. Mosaik, 60 x 46 cm.
PROVENIENS
Bukowskis Moderna, våren 1997, katalognr 263
4084
2017-12-14