Ernst Billgren, Den femte juli

Klubbat för:

85000 SEK

100 000-125 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Den femte juli
Monogramsignerad EB. Olja på pannå, inklusive mosaikram 125 x 134 cm.

4111

2017-12-14