Danny Clinch, Bruce Springsteen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

DANNY CLINCH
USA, född 1964
Bruce Springsteen, Aviator, Atlanta 6A, 2007
Signerad, daterad och numrerad Danny Clinch 2012, 6/250. Gelatinsilverfotografi, 50 x 60 cm.

4167

2017-12-14