Damien Hirst, Psalm: Deus, Deux Meus

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

DAMIEN HIRST
Storbritannien, född 1965
Psalm: Deus, Deux Meus
Signerad, daterad och numrerad D. Hirst 2010, 14/50. Färgserigrafi med diamond dust. Bildstorlek 74 x 71,5 cm.

4102

2017-12-14