Klubbat för:
46000 SEK
Schätzwert
60 000-80 000 SEK
Beschreibung
CLAY KETTER
född 1961
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 1996. Blandteknik på träpannå, 180 x 180 cm.
4091
2017-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner