Clay Ketter, Utan titel

Clay Ketter, Utan titel
Clay Ketter, Utan titel

Klubbat för:

46000 SEK

Schätzwert

60 000-80 000 SEK

Beschreibung

CLAY KETTER
född 1961
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 1996. Blandteknik på träpannå, 180 x 180 cm.

4091

2017-12-14