Charlie White, "1957"

Charlie White,
Charlie White,
Charlie White,
Charlie White,
Charlie White,
Charlie White,

Klubbat för:

22000 SEK

Schätzwert

20 000-25 000 SEK

Beschreibung

CHARLIE WHITE
USA, född 1972
"1957"
Signerad och numrerad på etikett på baksidan 1/5. Utförd 2006. C-print, 97 x 122 cm.

PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm

4169

2017-12-14