Carl Fredrik Reuterswärd, The Chain

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
The Chain
Signerad Reuterswärd. Utförd 1982. Akryl på papper, 100 x 66 cm.

PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö

4070

2017-12-14